EKİBİMİZ

Ahmet Adil Tuğalay


Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Hayvansal Üretim Bölümünden 2007 yılında mezun oldum. Stajımı 2004 yılında Der Osseblock (Hollanda) sağmal işletmesinde yaptım. Daha sonra IAM de Montpellier Fransa'da Tarımsal Yönetim ve Çevre üzerine Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek lisans bitirme tezi olarak ise son yıllarda sürdürülebilir tarım adına en önemli konulardan biri olan EKOLOJİK AYAKİZİ'nin en son ayağı ÜRÜN DÖNGÜSÜnü (L'ANALYSE DE CYCLE DE VİE) seçtim. Ayrıca tez konum Fransa'da bu alanda yazılan ilk tezlerden bir tanesidir.

2008 yılında Türkiye'ye dönerek hayvancılık sektöründe satış temsilcisi olarak çalışmaya başladım. Amacım sahip olduğum bilgi ve tecrübeyi, AGC'nin vizyonunda ekip arkadaşlarımla beraber üreticilerle paylaşarak, tarım ve hayvancılık sektörünü, verim ve sürdürülebilirlik açısından ileriye taşımaktır. Ayrıca bir diğer amacım birlikte çalıştığımız firmaların sektörümüzde ki gelişmelere hızlı ve etki bir şekilde adaptasyonuna katkı sağlamaktadır.>

Asiye Gözde Arıner


2003 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümünden mezun oldum. Son sınıfı Kanada'da Université du Quebéc a Montreal’de okudum.

2 çocuk annesiyim. Bak Ambalaj, Coca-Cola ve Yaşar Holding’ten aldığım birikim ve deneyim ile ekibimin deneyimini birleştirerek 2015 yılında AGC’yi kurdum.

Amacım yeni kurulan, fakat sektörel olarak cok ciddi bir bilgi birikimine ve deneyimine sahip olan firmamızı dünyadaki yeni gelişmeleri en hızlı ve etkili şekilde takip etmesini sağlamak ve partnerlerimizi hızlı bir şekilde yeniliklere entegre ederek AGC' yi sektörün öncüsü yapmaktır.